+420 603 714 477
INFO@GRANDYSREALITY.CZ

Stavba domů

Stavba domu na vlastním pozemku

Koupili jste si nedávno pozemek a rádi byste na něm postavili dům? Pomůžeme vám s dokumentací i samotnou stavbou nového domova.

PRO KOHO JE NAŠE SLUŽBA VHODNÁ?

Pro ty, kteří již vlastní stavební pozemek a hledají developera, který se ujme stavby jejich vysněného domu. Služba je vhodná pro rodiny s dětmi, páry i pro jednotlivce, kteří nemají kapacitu stavět dům svépomocí. Díky spolupráci s naším developerem přenecháte stavbu rodinného domu na profesionálech a můžete se tak věnovat své práci, rodině nebo zálibám.

CO VÁS ČEKÁ?

Ze začátku spolupráce nám představíte svůj pozemek a odhalíte svá očekávání ohledně rodinného domu. Společně pak vymyslíme to nejlepší řešení a najdeme ideální typ rodinného domu pro vaše potřeby. Zajistíme dokumentaci a samotnou stavbu předáme do rukou opravdovým profesionálům z oboru. Na závěr si převezmete klíče od nového domova, který bude připraven k okamžitému nastěhování.

PROČ NECHAT STAVBU DOMU NA NÁS?

Spolupracujeme s profesionály v oboru stavebnictví i finančního poradenství (Gepard finance). S realitním trhem máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme navrhnout ideální řešení vašeho problému.

STAVBA NA POZEMKU REALITNÍ KANCELÁŘE

Zalíbil se vám jeden z pozemků naší realitní kanceláře a rádi byste na něm postavili rodinný dům? Pomůžeme vám s koupí, plánováním i celou stavbou.

PRO KOHO JE NAŠE SLUŽBA VHODNÁ?

Pro všechny, kteří mají zájem o koupi pozemku s cílem vybudovat na něm nový domov. Ať už jste rodina s dětmi, nebo jednotlivec, nabízíme vám zprostředkování koupě pozemku a výstavbu rodinného domu podle vašich představ. Pokud vás zaujal jeden z našich pozemků, ozvěte se nám, společně najdeme to nejlepší řešení.

CO VÁS ČEKÁ?

Na úvodní schůzce nám odhalíte, o který pozemek máte zájem a jakou máte představu o rodinném domu. Společně pak najdeme to ideální řešení pro váš budoucí nový domov. Zařídíme dokumentaci potřebnou k prodeji pozemku i výstavbě. Stavbu domu poté zajistí profesionální developer.

PROČ NECHAT STAVBU DOMU NA NÁS?

Na realitním trhu se pohybujeme už dlouhou dobu. Máme tedy dlouholeté zkušenosti s prodejem i zajištěním stavby. Díky tomu vám dokážeme navrhnout řešení na míru podle vašich potřeb. Spolupracujeme také s experty na finanční poradenství – Gepard finance, kteří vám pomohou zajistit hypotéku či jiný druh financování.